Služby

Připravujeme mnoho kvalitních

služeb pro naše zákazníky!

Jsme experti v oboru tvorby, správy a SEO webových stránek. Mimo tyto služby nabízíme další služby důležité pro zlepšení marketingu Vaší společnosti. Ať jste fyzická osoba, nezisková organizace, živnostník, či velká korporace naše služby jednoduše potřebujete. Vytváříme web pro každého!

Redesign

Přivedeme Vaše webové stránky zpět k životu. Pokud potřebuje Vaše prezentace novější vzhled, je toto služba přímo pro Vás.

Vylepšíme Vašemu webu SEO, dostaneme Vás na vrchol vyhledávačů, aby Vás vyhledali správní zákazníci.

Pokud ještě nemáte logo, nebo potřebujete nové, rádi Vám ho navrhneme.

Samozřejmostí je responzivní design. Vaše webová prezentace bude vypadat skvěle na všech zařízení, od chytrých telefonů po chytré televize. Tato služba je integrovaná v každé naší nabídce.

Tvorba webu

Vytvoříme pro Vás web dle Vašich požadavků. Od nejjednodušších blogů po rozsáhlé komerční weby nebo e-shopy. Vždy vytváříme web podle potřeb konkrétního zákazníka, doporučíme Vám co se hodí nejvíce k Vaší firmě. Rádi Vám připravíme návrh zdarma.

Dále Vám vybereme nejvhodnější doménu a hosting. Vše zařídíme za Vás, registraci obou služeb a přesun webu do Vašeho vlastnictví.

Ve variantě Komfort Vám navíc vytvoříme originální logo, vizitku nebo plakát.

Správa webu

Správa webu může být časově náročná práce. Samozřejmě ke každému webu od nás dostanete přístup k samosprávě. Rádi Vám ovšem nabídneme profesionální správu Vašeho webu.

Rádi se také ujmeme Vašich sociálních sítí (Facebook, Twitter, Instagram, …)

Námi nabízená správa Vám ušetří spoustu času. Budeme Vám vždy účtovat jen skutečně provedené úpravy. K variantě Special Vám navíc nabízíme dvouměsíční správu zdarma.

Grafika

Nabízíme také grafické práce související s webovými stránkami a marketingem firmy. Rádi Vám vytvoříme například originální logo, vizitku, nebo plakát.

SEO

Můžete mít sebelepší prezentaci, pokud ji nenajdou zákazníci, jako by nebyla. My Vaši stránku dostaneme na první místa vyhledávačů.

Snaha o co nejlepší SEO by měla patřit k základu tvorby, či přepracování webu. Vliv má například také výběr vhodné domény a SSL certifikát k ní. Tyto starosti rádi vyřešíme za Vás!

Kompletace

Pokud si vyberete naši firmu, dostanete webové stránky „na klíč“. Nebudete si muset dělat starosti s výběrem a rezervací domény, či zřizováním hostingu. Tyto záležitosti zařídíme za Vás.

Webové stránky se stále vyvíjejí. Ty, které před několika lety byly hitem dnes potřebují nejen nový design, ale hlavně také funkčnost a zabezpečení. Nyní Vám web nenabízí pouze statickou část, ale převážně dynamický obsah. Standardní cesta pořízení webové prezentace je jednorázová platba za tvorbu, nicméně tato možnost nemusí být vždy nejlepší. Váš web totiž mohou postihnout nejrůznější hrozby a technické potíže, nebo se Vám již design jednoduše nebude líbit.

My nabízíme novou cestou a to pomocí programu Creative Web.